Devetog aprila, na dan predsedničkih izbora, Srpska politička scena najavila je premijeru predstave “Tomislav Treći”. Reč je o monodrami koja prati tragični život i elegiju srpskog predsednika, od izlaska iz SRS, preko osnivanja SNS, do napuštanja potonje stranke i nezavisne kandidature. Režiju potpisuje Dragica Nikolić, a autor buduće srpske najznačajnije monodrame je najpoznatiji dramski umetnik i dramaturg srpskog teatra, Aleksandar Vučić.
Premijeru predstave direktno će prenositi RTS, RTRS, RTCG, RTV Pink, RTV Vojvodina, RTV Priština. Zbog komercijalne ekskluzivnosti, predstava prevod na ruski jezik i prenos na RTR Planeti i Russia Today neće doživeti pre kraja aprila tekuće godine.
Premijera predstave Tomislav III biće devetog aprila
21.02.2017.
Jeste li ugasili onaj pop-up po navici, jer mislite da vam govorimo kako skupljamo vaše podatke?
Ne skupljamo mi ništa, samo imamo prijedlog da vam direktno u inbox šaljemo sadržaj. Dostava je besplatna. Također razmatramo da ubacimo dodatnog sadržaja u newsletter.
Možete se pretplatiti ovdje! :D
Vijesti
Posted on: 24.11.2025.
Sud BiH će za negiranje genocida suditi samo običnim ljudima
Posted on: 24.11.2025.
Zimske službe poručile da je dosta snijega za ovu godinu
Posted on: 23.11.2025.
Otvorene dodatne granice za prelazak glasača iz Srbije u BiH
Posted on: 22.11.2025.
Općinski vijećnik proglašen za najperspektivnije zanimanje u Bosni i Hercegovini
Posted on: 20.11.2025.